Έργα αποκατάστασης αγωγών αποχέτευσης

fretatio2

Την Τετάρτη, 10 Μαρτίου 2021, πραγματοποιήθηκαν στο σχολείο εργασίες αποκατάστασης του αγωγού αποχέτευσης καθώς και διάνοιξη δυο νέων φρεατίων για την τοποθέτηση αγωγών των δυο νέων αιθουσών που στεγάστηκαν τα εργαστήρια Φυσικών Επιστημών και Τεχνολογίας.
Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για τις ενέργειες του προκειμένου να βρεθεί εκσκαφέας και να πραγματοποιηθούν οι εν λόγω εργασίες. Επίσης ευχαριστούμε τον εργολάβο κ. Στέλιο Φράγκου ο οποίος διέθεσε τον εκσκαφέα καθώς και τον Πρόεδρο της Σχολικής Επιτροπής κ. Παναγιώτη Ζαφειρίου για την κάλυψη των δαπανών.