Make a Wish

277543421 1002168283738266 4774781211176640027 n

Με αγάπη και πολλή χαρά οι μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας, με την καθοδήγηση της εκπαιδευτικού Μυτάρου Ελευθερίας, στήριξαν με τη μικρή δωρεά τους το πρόγραμμα Αστέρι της Ευχής του σχολικού έτους 2021-2022, του μη κερδοσκοπικού οργανισμού Make a Wish, και αγόρασαν ένα αστεράκι, προκειμένου η 7χρονη Άννα, να αποκτήσει ένα ποδήλατο. Ευχαριστούμε πολύ τους μαθητές και τις μαθήτριές μας για τη συμμετοχή τους στην προσπάθεια αυτή, που βοηθάει, ώστε να εκπληρωθούν ευχές παιδιών που πάσχουν από σοβαρές, για την ζωή τους, ασθένειες.

Για να δείτε το πιστοποιητικό υιοθεσίας, πατήστε εδώ.